СПИСЪК НА УЧИТЕЛИТЕ В СУ „ХРИСТО БОТЕВ”, ГРАД  ПАВЕЛ БАНЯ

  1. Ганка оговаГогова – директор при СУ „Христо Ботев”
  2. Йорданка Бабова – заместник-директор по учебната дейност при СУ „Христо Ботев”
  3. Нина Проданова – главен учител по математика
  4. Марияна Скринска – старши учител в начален етап
  5. Румяна Петрова – старши учител в начален етап
  6. Лалка Господинова – старши учител в начален етап
  7. Живка Кацарска – старши учител в начален етап
  8. Донка Милушева – старши учител в начален етап
  9. Тотка Динева – старши учител в начален етап
  10.  Милена Тилева – старши учител в начален етап
  11.  Николай Чакъров –  учител по български език и литература
  12.  Стефан Бакърджиев – старши учител по български език и литература
  13.  Незабравка Пашева – старши учител по руски език и български език и литература
  14.  Генка Иванова – старши учител по английски език
  15. Йорданка Комитова –  старши учител по английски и френски език
  16.  Йонка Нанева –  учител по математика
  17. Ирина Боева – старши учител по информатика и информационни технологии
  18.  Веска Калчева – старши учител по математика, информатика и информационни технологии
  19.  Милена Атанасова – учител по физика и  химия и опазване на околната среда
  20.  Елена Димитрова – учител по биология и здравно образование
  21.  Людмила Чакърова – старши учител по философия
  22.  Пенка Радкова – старши учител по география и икономика
  23.  Кольо Пъдев – старши учител по история и цивилизация
  24. Иван Калчев – старши учител по музика
  25.   Константин Иванов – старши учител по изобразително изкуство и технологии
  26.  Георги Пондев – старши учител по физическо възпитание и спорт
  27.  Донка Колева – старши учител в начален етап
  28.  Юлия Лалева – старши учител в начален етап
  29. Диана Димитрова – учител в начален етап
  30. Зорница Цолова –  учител в начален етап
  31.  Йоан Станчев – учител в начален етап
  32.  Радостина Арабаджиева – учител в начален етап
  33.   Ваня Косева – учител в прогимназиален етап
  34.  Гергана Турлакова – учител в начален етап
  35. Десислава Габарова – педагогически съветник
  36. Дечко Овчаров – треньор по лека атлетика